כולנו מחפשים אטרקציות לאירוע או המסיבה שלנו, האטרקציה הכי מיוחדת היא ללא ספק מגנטים לאירועים, המצאה מדהימה המשמחת גם את האורחים וגם את המארחים.

אין ספק שכולם אוהבים להצטלם, כולנו אוהבים להיות במרכז העניינים וכולנו נרצה שתישאר לנו תמונת מזכרת מהאירוע שבו נהנינו ולכן מגנטים לאירועים הפך לחובה בכל אירוע ומסיבה.

תהליך יצירת מגנט מתמונה

התהליך מתחיל בתחילת האירוע, כשצלם המגנטים מתחיל לצלם תמונות של זוגות, חברים קרובי משפחה, וחברים לעבודה.

תמונות אלה עוברות עריכה ועיבוד ומהן נבחרות התמונות הכי יפות ואיכותיות שצולמו, תוכנת העריכה מלבישה מסגרת וברכה על כל תמונה ותמונה.

לאחר מכן התמונות מודבקות על משטח דביק עשוי מגנט ולבסוף כל התמונות עוברות חיתוך מדויק בגליוטינה על מנת לעצב את מידת תמונת המגנט.

השלב האחרון והכי אהוב על האורחים הוא שצלם המגנטים מדביק ומפזר את תמונות המגנט שיצאו מיצור אל לוח המגנט שנמצא ברחבת הריקודים.

למה כדאי להזמין מגנטים לאירועים

ישנן המון סיבות מצוינות למה כדאי לנו להזמין את המגנטים לאירוע שלנו, נתחיל בזה שהפקת מגנטים באירוע שלנו מעורר את הקהל ומיצר עניין לכל האורחים שהגיעו לאירוע שלנו ונהנים מפינוק בחינם של בעל השמחה.

כמובן שאין הרגשה טובה מהרגשה שבעל השמחה דאג לפנק את האורחים והשקיע מכספו על מנת לשמח את המוזמנים, כייף גדול גם לקבל במתנה תמונה שלנו ממהלך האירוע בו צולמנו עם הקרובים והחברים שלנו ומיד בתום האירוע נוכל להצמיד את תמונת המגנט למקרר הביתי שלנו ולהתרפק על זיכרונות נעימים  מהאירוע.

כמה עולה לנו לעשות מגנטים לאירוע שלנו ?

כמו בכל אטרקציה שנרצה לספק לאורחים שלנו, מגיע השלב בו צריך לקבל מחירים ועלויות לכמות המגנטים אותם נרצה לחלק ובהתאם לכמות קהל האורחים שלנו.

בדרך כלל חברות המגנטים יציעו לכם חבילות אטרקטיביות למיניהן ובכך תוכלו לחסוך בעלויות מיותרות.

ישנם מבצעים כגון חבילת מגנטים חופשי כל הערב או סט גדול של תמונות לבעל השמחה כולל דיסק DVD של כל התמונות שצולמו על ידי צלם המגנטים ועוד מבצעים נוספים.

זכרו, כי אירוע מושקע ודאגה לאורחים שלכם תגרום לעליית מצב הרוח של האורחים וישאירו טעם מתוק וזיכרון ממוגנט ונעים על המקררים של האוהבים שנהנו באירוע שלכם.