איך נבחר את האוהל הרצוי לנו ?

סוגי אוהלים, מטרת האוהל, זמני בניית אוהל…

נתחיל בשאלה איך אנו בוחרים את האוהל הרצוי לנו, ישנם מספר גורמים אותם נביא בחשבוןבבחירת האוהל אנו צריכים להתחשב בכמות הקהל אותו נרצה להושיב או לאכלס.

אם נרצה להושיב אנשים במסיבה או במידה ונרצה שהאוהל ישמש אותנו רק כ לובי מעבר או כתצוגה למוצר או כבופה לאוכל.

דבר נוסף אותו נביא בחשבון הוא מזג האויר ולהתעדכן מה תהיה הטמפ' והאם נזדקק לתוספת ציוד כלומר אמצעי קירור כגון מאווררים או באמצעי חימום כגון פטריות חימום.

כמו כן עלינו לבדוק מה יהיה רוחב הפתח באוהל אותו לו אנו זקוקים והאם נרצה אוהל סגור בצורה הרמטית ושלמה או שנרצה להסיר מס יריעות בצדדים, האם יש צורך בהתקנת תאורה לפנים האוהל במידה והאירוע מתקיים בערב או בשעות החושך ?

האם האירוע שלנו מתקיים במהלך היום וכך אין צורך בהתקנת תאורה…

מידות האוהל בדרך כלל מגיעות במידות סטנדרטיות כמו 3X3/ 3X6 /3X9 /4X6/ 4X9 /5X5/ 6X6

ועוד מידות נוספות כך שישנן אפשרויות מגוונות לבניית אוהל ברוב השטחים והגינות הפרטיות.

ניתן להרכיב את האוהל כמעט בכל מקום .בחצר הבית שלנו ,בגינה הקרובה, בפארק הקרוב ואפילו בחוף הים.

סוגי האוהלים

רוב חברות השכרת ציוד לאירועים מחזיקות סוגים רבים של אוהלים החל מאוהלי חורף סגורים ואטומים מכל כיוון ועד לאוהל לייקרה מתוח לאירועי קיץ יפים ונעימים.

האוהלים הרגילים הם לימות החורף ונועדו לקירוי שטח על מנת לקבל מחסה מן הגשם הרוחות והקור וישנם אוהלים המיועדים לימות הקיץ הנעימים המשמשים בעיקר להצללה ולעיצוב האירוע בצורה יפה ונעימה יותר.

אוהל לייקרה נמתח נותן את הפתרון העדין והאטרקטיבי ביותר בהצללה לימות הקיץ, ישנם אוהלים ענקיים המיועדים לכנסים גדולים ותערוכות וישנם אוהלים אישיים למטיילים ותרמילאים ,ישנם אוהלים המיועדים להרכבה עצמית ונוחים מאוד לשימוש וישנם אוהלים ענקיים שזקוקים לאישורי בניה כמובן שאוהלים אלו נבנים בקפדנות ובתקן.

כמובן שרצוי להתייעץ עם נציג בחברת השכרת האוהלים על מנת שנוכל לקבל את מלא ההדרכה והתאמת האוהל הדרוש לאירוע שלנו

מטרת האוהל

מטרות קמת אוהל הן רבות ומגוונות המטרה העיקרית לשימוש באוהל היא להכנסת כמות גדולה של אנשים לתוך חלל האוהל ולהגן עליהם ממזג האוויר, בין אם חם בחוץ או בין אם קר וגשום כאשר נדרש לקיים אירוע בשטח פתוח האוהל יגן עלינו מפני מזג האוויר הלחות והטל.

האוהל יכול לעזור לנו בתור לובי כניסה למסיבה, אוהל יכול לתת לנו מענה יעיל ביום כייף ולתת לנו אפקט הצללה ויגן עלינו מפני השמש.

האוהל יכול להיות להיות אוהל קבלת פנים וקבלת קהל לפני כניסתנו לאירוע ניתן לראות זאת בהמון גני אירועים ובאולמי חתונות, האוהל הפך לחלק בלתי נפרד מהאירוע.

זמני בניית האוהל

כאשר אנו מתכננים אירוע אנו חייבים להתחשב במימד הזמן זמני בניית האוהל חשובים מאוד וחובה עלינו לברר עם חברת השכרת האוהלים מהם זמני ההקמה וכך נוכל לתזמן את האירוע בצורה נכונה ונמנע מלחצים מיותרים ובלתמים לא צפויים.

בניית אוהל יכולה להמשך בין שעה למס ימי עבודה הכל תלוי בסוג האוהל במידות האוהל ומימדיו בשטח הבנייה ובאילוצי מזג האוויר ואופי השטח.

איך מקבלים יעוץ

ניתן לקבל יעוץ מקצועי ורחב יותר אצל חברת השכרת ציוד לאירועים כמו כן זכרו לשאול את השאלות בצורה ברורה ולהסביר על אופי האירוע שלכם על מנת לתת לנציג לכוון אתכם אל האוהל הכי יעיל בעבורכם על מנת שהאוהל יספק את המטרות שלכם בהקמת האירוע.

אז שיהיה בהצלחה… 🙂