איך נבחר את הכסא לאירוע שלנו ?

איך נבחר את סוג השולחן המתאים לאירוע שלנו ?

איך בוחרים כמויות ציוד ?

איך נסדר את מקומות הישיבה ?

מעוניינים בייעוץ לגביי השכרה של כסאות או שולחנות  או בכלל לגביי הפקת אירוע ? פנו אלינו כבר עכשיו, אנו חברת השכרת ציוד לאירועים הפועלת מספר רב של שנים ומפיקים אירוע מוצלח הכל יום !

אז מה חשוב עוד לדעת ?

ישנו בשוק מבחר עצום של כסאות החל מכסאות פלסטיק לבנים רגילים ונערמים ועד לכסאות יוקרה שמתאימים לאירועים מכובדים ויוקרתיים הבחירה תלויה באופי האירוע שלנו ואיזה סוג קהל אנו נרצה להושיב וכמובן לכמה זמן נתכנן להושיב אותם.

במידה ויש צורך להושיב כמות קהל גדולה מאוד נשתמש בדרך כלל בכסאות פלסטיק נערמים, גורם שישפיע על זמן ההקמה ויקל עלינו בפיזור הכסאות ובאיסופם המהיר יחסית לסוגים אחרים של כסאות וכמובן בחסכון בעלויות.

במידה ונרצה להושיב קבוצת אנשים בלובי ,בגינה או בישיבה גבוה נוכל להשכיר כסאות בר לבנים בישיבה גבוהה מהרגיל ובכך לתת יופי נוסף לאירוע.

ניתן להשכיר גם כסאות עץ מתקפלים כסאות אלו בעלי מושב מרופד, הכסאות נוחים מאוד ומתאימים לישיבה ארוכה ומיועדים לאירועים יוקרתיים וארוכים יותר, נשתמש בסוג זה של כסאות כשנרצה להושיב קהל בנוחות יתרה .

איך נבחר שולחן המתאים לנו ?

ישנם גדלים וסוגים רבים של שולחנות להשכרה החל משולחנות מלבניים ,שולחנות עגולים שולחנות בר גבוהים ,שולחנות נמוכים שולחנות קצרים וארוכים.

כשנתכנן אירוע נרצה להושיב את כמות האנשים המקסימלית מסביב לשולחנות ולנצל את השטח הנתון לנו כמה שניתן.

יש להתחשב במס גורמים שיעזרו לנו להחליט באילו שולחנות נבחר נתחיל במהי מטרת השימוש בשולחנות האם הם ישמשו לישיבה מסביבם או האם הם ישמשו כדוכנים או כבופה.רצוי לבדוק קודם התכנון את גודם השטח בו נרצה להרכיב את השולחנות וכך נוכל להתחיל בתכנון האם נשתמש בשולחנות צרים או רחבים.

כדי לגרום למראה חגיגי ומסיבתי נוכל להשתמש בשולחנות עגולים זאת במידה ויש מספיק מקום לכמות גדולה של שולחנות ישנם שולחנות נמוכים המיועדים לישיבה נמוכה ופינות זולה.

השולחנות מיועדים לישיבה נמוכה וניתן להגיש עליהם פיצוחים ושתייה קלה ניתן לחבר כמה שולחנות נמוכים למראה יפה יותר.

איך בוחרים כמויות ציוד ?

את כמות הציוד הכסאות והשולחנות נזמין תמיד לפי כמות הקהל שהזמנו כמובן ניקח בחשבון צפי של בערך עשרה אחוזים נוספים כרזרווה כך שנוכל להושיב גם את האנשים שהפתיעו אותנו והגיעו רצוי להזמין מס שולחנות וכסאות ואפילו מס מפות כך שבאם נדרש נוכל להרכיב עוד מס שולחנות ולתת פתרון מהיר וישיבה הולמת עובר אורחינו.

חשוב להתייעץ עם נציג חברת השכרת ציוד על מנת לקבל יעוץ עיל והכי נכון עבורכם.

איך נסדר את מקומות הישיבה ?

תחילה נבדוק מה שטח וגודל המקום בו נרצה להרכיב אות השולחנות והכסאות.

נדאג לפזר את השולחנות כך שכולם יהנו ויראו את המצגת או את המשפחה ויהיו שותפים מלאים לכל הערב.

נבדוק לכמה זמן נרצה להושיב את האורחים כך נזמין כבר מראש כסאות נוחים ומיועדים לישיבה ארוכה.

כאשר נרצה להושיב אנשים בשטח הסלון שלנו רצוי לנצל את כל השטח ולהושיב את האורחים שלנו על כסאות פלסטיק כל נוכל להוסיף עוד מקומות ישיבה רצוי להזמין שולחנות מלבניים כך נוכל לחבר בניהם ולחסוך בחללים ריקים ומבוזבזים.

במידה ויש לנו חצר גדולה ורחבה ניתן לשלב בתוכה שולחנות עגולים למראה חגיגי ונעים יותר.