החלטתם לארגן אירוע, כל מה שיש לכם זה מקום ומלא רעיונות…

עד כאן הכל בסדר אבל מעכשיו סביר להניח שתזדקקו לחברת השכרת ציוד לאירועים על מנת שתשלים לכם את שאר פרטי הציוד הנוספים.

לפניכם כמה טיפים והכוונה על מנת להקל עליכם כמה שיותר בבחירת חברת השכרת הציוד בה תעזרו ועוד מס טיפים קצרים להאיר לכם את הדרך.

טיפים חשובים ליצירת אירוע מושלם – חשוב לקרוא !

1. רצוי ליצור קשר עם חברת השכרת ציוד ולהתעניין במחירים ובמוצרים שיש לחברה במלאי, להתרשם באופן ראשוני מהכמויות ומשיחת ההכרות עם נציג החברה.

2. בקשו לקבל הצעת מחיר כתובה ומפורטת, הצעת מחיר ברורה הכוללת בתוכה את כמויות הפריטים והעלויות הנוספות כגון: הובלה, סבלות, שבר וחוסר, זכרו כל הנתונים האלו יקלו עליכם ועל הצד המשכיר על ביצוע קל יעיל ונעים של העסקה עליה אתם עומדים לשלם.

3. רצוי לבחור בחברת השכרת ציוד אמינה ויציבה בשוק, חברה ללא דופי ובעלת שם ומוניטין טובים .

4. הצעת מחיר ועלויות – חשוב לציין את עלויות המוצרים גם בסקר שוק ובברור הראשוני למשל כאשר אנו מעוניינים להשכיר כמות כסאות רוב המחירים יהיו קרובים ובאותו טווח ברוב החברות. תפקידנו הוא לזהות את החברה הכי יעילה גם במחיר סביר והוגן וגם בציוד תקין ואיכותי.

5. הכוונת החברה – חברת השכרת ציוד מקצועית תדע לכוון אותך כלקוח ברמה הכי מקצועית ויעילה החל בנציג שידע לשאול את השאלות הנכונות אשר יעזרו לשני הצדדים להגיע להצעת מחיר הכי אטרקטיבית ללקוח תוך כדי מתן שרות וציוד הנחוץ ללקוח, זכרו תמיד כי נציג טוב ידע לחבר בין רמת הדרישה של הלקוח אל מול הציוד הנחוץ לו.

6. דאגה לאורחים שלנו – כאשר אנו מגיעים להחלטה שאנו זקוקים לחברת השכרת ציוד נעשה מאמץ גדול להתחשב באורחים שלנו ונדאג לכל חסרונם החל בדאגה בנגישות מקום האירוע לקהל שלנו, נדאג שיהיו פטריות חימום בימות החורף הקרים, נדאג לקירור ואוורור בימות הקיץ החמים, נדאג לכמויות גדולות יותר של כלים (רזרווה ) כסאות ושולחנות כך שלא נשאר חסרי אונים כאשר תהיה קבלת אורחים גדולה יותר ממה שציפינו שתהיה לנו.

7. אל תתפתו למחירים זולים ללא הגיון, אל תפקירו את האירוע שלכם להבטחות חסרות הגיון ופרופורציה, היו הגיוניים וצפו שרמת השרות חייבת להיות גבוהה באירוע שלכם, זכרו: מחיר סביר פלוס שירותיות וציוד נאה הם המתכון ליצירת אירוע מושקע ומושלם !

לסיום:

אל תשכחו כי האירוע שלכם הוא הפנים שלכם מול האורחים והוא חייב להראות מדויק, מושקע

מושלם, אל תחסכו בפרטים הקטנים, עשו השתדלות לשים דגש על עיצוב האירוע שלכם, על מיקומים נוחים בסידורי השולחנות והכיסאות שבחרתם.

אל תשכחו כי זהו תענוג גדול לראות את האורחים שלכם נהנים באירוע שלכם.

אנו מקווים כי הצלחנו לעזור לכם אפילו במעט לכוון את דרככם לאירוע הבא שלכם.

שיהיה בהצלחה 🙂