ענק הציוד – השכרת ציוד הינה חברה המתמחה בנושא השכרת פטריות חימום.

צרו קשר כבר עכשיו בטלפון או דרך טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם עם כל המידע לו אתם זקוקים.

לאיזה אירוע נזמין פטריית חימום ?

אירועים הנערכים מתחת לכיפת השמים הפכו זה מכבר למחזה נפוץ בארצנו. אנשים רבים מעדיפים לחגוג את האירועים המשפחתיים בטבע, בין אם זה בשטח פתוח, בקרחת יער, בפרדס, על חוף הים ועוד.

אמנם ישראל נחשבת למדינה חמה, ובמשך חודשי הקיץ הארוך חם לנו מדי, אך יש גם תקופה קצרה של גשמים, ואם חוגגים אירוע בטבע בכל סגנון שהוא, יש צורך באמצעי חימום.

מהי בעצם פטריית חימום ?

פטריית חימום הינה בעצם גוף חימום המותקן על גבי עמוד ומוגן על ידי אהיל . פטריית החימום מפיצה חום סביבה ומאפשרת למי שיושב באירוע כלשהו הנערך באוהל בימות החורף, להרגיש נעים ונינוח.

השכרת פטריות חימום כאשר חוגגים מתחת לכפת השמיים בחורף הכרחית, וניתן  למצוא אותן אצלנו בענק הציוד, אנו חברה המתמחה בנושא השכרת פטריות חימום. מנגנון החימום בפטריית החימום מבוסס על בלון גז  ומנגנון הפעלה המותקן מעליו.

מקרן חימום מפיץ את החום המופק מהגז על הסביבה ומחמם אותה. פטריות החימום ניידות וניתן להניחן בכל מקום בו בוחרים. משך הפעולה של פטריית החימום ארוך, וטווח החימום מגיע לשבעה מטרים. עוצמת החימום ניתנת לוויסות. השימוש בפטריות חימום חסכוני, הן בטוחות בשימוש וידידותיות למשתמש ולסביבה.

מי זקוק לשירותי השכרת פטריות חימום ?

ענק הציוד – השכרת ציוד מעניקה שירותי השכרת פטריות חימום, פטריות אלו משרתות קהל מגוון העורך אירועים באוהלים. אלה יכולים להיות אנשים פרטיים עורכים אירוע כגון חתונה, בר מצווה או מסיבה גדולה, או לחילופין זה יכול להיות כנס או אירוע עסקי או חברתי אחר.

בכל מקרה, שירותי ההשכרה נרחבים, והם כוללים אבזור נלווה רלוונטי, שירותי התקנה ואחריות על הציוד, החל מהאוהל ועד לפטריות החימום.

פנו אלינו כבר עכשיו לקבלת מידע נוסף או הזמנת פטריות חימום לאירועים.

ענק הציוד – השכרת ציוד לכל אירוע ולכל מטרה.