השכרת ציוד לחורף כולל בתוכו מגוון ציוד שיעזור לכם לקיים אירוע פרטי או עסקי בשטח העסק, בחצר הבית שלכם או אפילו לאירוע בשטח החל מבניית אוהל למניעת גשם על שטח האירוע ועד לפתרונות לחימום שטח האירוע על ידי פטריות חימום הפועלות על בסיס גז אשר ניתנות לפיזור בכל חלק בשטח האירוע החל מקבלת הפנים ועד הצבתם בצמוד לשולחנות האורחים.

החורף הגיע ואיתו הרוח הקור והגשמים אז ממש כפי שאנו מחליפים את המלתחה שלנו ומוסיפים לימות החורף הקרים מעילים צעיפים ושאר ביגוד חם, אנו בדרור במות להשכרה וציוד לאירועים משדרגים את הציוד בעונת החורף ומוסיפים לכם מגוון רחב של ציוד.

השכרת ציוד לחורף – מתי ולמה ?

השכרת ציוד לחורף מאפשרת לנו לעזור לכם לערוך את האירוע שלכם בכל תנאי מזג האוויר כולל בימות החורף הכי קרים וגשומים החל מבניית אוהלים במגוון גדלים וצורות, אוהלים מתקפלים  שיתנו מענה למקומות קטנים וקשים לעבודה ואוהלים כבדים בעלי תמיכות חזקות על מנת שלא יעופו ממקומם וכמובן אוהלים אשר נותנים מענה לכמויות קהל גדולות.

לצורך המחשה, במידה ואנו רוצים לערוך מסיבה משפחתית או ערב חברים נעים ומזג האוויר השתנה לפתע והחל לרדת גשם, על מנת שנוכל להמשיך  בתכנון המסיבה כרגיל אנו מציעים לכם אוהל שיתאים למידות המרחב בו תרצו את האירוע.

אנו נדאג להתקינו בצורה הבטוחה והיעילה ביותר ,נדאג לאטימה של כל המרחבים הרטובים בהם נרצה להשתמש ונדאג לחימום שטח האוהל בעזרת מחממים, פטריות חימום על בסיס גז או לחילופין פטריות חימום העובדות על חשמל.

בנוסף לכך יש באפשרותנו לספק לכם כסאות, שולחנות כלי אוכל, מפות ועוד ציוד מגוון והרי לכם אירוע חורפי מושקע, חמים, נעים, יבש ומקורי ביום חורף קר, אירוע שללא כל ספק יחמם את לב האורחים וגם אתכם.

כאשר תחגגו עם יקירכם באוהל החם והנעים תשכחו ממזג האוויר הסוער ותיהנו מהאירוע.

יש ברשותנו גם מגוון פתרונות חימום למגוון רחב של סוגי אירועים החל בחימום כניסה למועדונים ומסעדות בשעות הערב והלילה הקרים, כנסים שנערכים תחת כיפת השמיים, גני אירועים, חצרות, בתים פרטיים ואפילו מתחת לפרגולה הביתית שלכם במידה ותחליטו על אירוע בערב קריר אצלכם בחצר.

פטריית חימום פועלות על בסיס גז, פטריית החימום נותנת אפקט חימום בעזרת להבה קבועה הדולקת בראש הפטרייה מעליה ישנה כיפת אלומיניום, רפלקטור שקולט את החום ומקרין אותו כלפי מטה, אפקט זה גורם לחימום השטח בו אנו שוהים.

הפתרון יעיל, אפקטיבי בחימום, אינו פועל על אנרגית חשמל ולכן ניתן להשתמש בכל שטח ללא מגבלות חיבור רשת החשמל.

המערכת פועלת על אנרגית גז ומסוגלת לעבוד באופן רצוף בין ארבע ועד לשש שעות עבודה רצופה, תלוי בתנאי מזג האוויר ובעוצמת הלהבה בה נבחר להשתמש.

ברשותנו גם פטריות חימום העובדות על בסיס חשמל.

הפטרייה החשמלית יעילה כאשר אנו נבחר לחמם אזור מקורה כמו סלון או מעבר סגור או בתוך מבנה מקורה כאשר לא יהיה ניתן להשתמש בפתרון הפטרייה על גז.

השימוש בפטרייה חשמלית נעים ונוח לשימוש, הפטרייה פועלת על רשת החשמל הביתית ואינה זקוקה לשקע כוח מיוחד .

הפטרייה בנויה ומעוצבת כך שניתן לשנות את דרגות החימום לשתי דרגות, עוצמה חלשה ועוצמה חזקה לימים קרים במיוחד.

ניתן להשכיר מייחם לחימום מים, מתקן לשתיה חמה יעיל ונוח לשימוש וכמובן קל לתפעול ומקובל אצל שומרי המסורת, שימוש במייחם מונע הרתחת מים בשבת.

המייחם נותן מענה בפתרון שתייה חמה לכמות סועדים גדולה ובעל רמת חום קבועה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה יעוץ והכוונה !