כחלק מיצירת אוירה צעירה ונעימה לאירוע שלכם, חברתנו מספקת שרות השכרה של פינות שאנטי הכוללת ספסלים נמוכים, שולחנות שאנטי, כריות, מחצלות, פופים ועוד. האירוע שלכם יקבל מראה יוקרתי ומושקע שיגרום לאורחים שלכם הנאה אמיתית. התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר ויעוץ לתכנון האירוע חינם.

לאיזה אירועים מתאימות פינות שאנטי ?

הרצון להפיק אירוע מקורי קיים אצל אנשים רבים. כאשר מדובר באירוע כגון חתונה או בר מצווה למשל, ברור שקהל המוזמנים יהיה הטרוגני ויכלול קהל מעורב הן מבחינת הגילאים והן מבחינת הסגנון האישי.

הדבר מחייב לדאוג לציוד מתאים לישיבה. לעומת זאת, במסיבות יום הולדת, מסיבות משפחתיות אינטימיות, מסיבות רווקים, מסיבות בחיק הטבע ועוד, קיימת אופציה פחות מעונבת ויותר ייחודית והיא השכרת פינות שאנטי. ישיבה בפינות שאנטי מושכרות במקום האירוע יוצרת אווירה שונה, רגועה, בעלת ניחוח של תרבות רחוקה.

היכן ניתן למצוא שירותי השכרת פינות שאנטי ?

קיימות חברות מיוחדות המתמחות בשירותי השכרת פינות שאנטי לאירועים שונים. לא קשה למצוא אותן. כל שצריך לעשות הוא להקליד בגוגל את המלים השכרת פינות שאנטי והנה רשימה ארוכה של אפשרויות תפתח בפניכם.

אנו בענק הציוד מספקים ציוד באוריינטציה מתאימה הכוללת מערכות ישיבה נמוכות, כלומר- פופים, כריות גדולות, מחצלות ומזרנים, שולחנות נמוכים, ספסלים זוגיים, ואביזרים נלווים להשלמת האווירה המיוחדת.

אין מה להשוות, צרו קשר כבר עכשיו וקבלו מידע מדויק לגביי פינות השאנטי שאנו מספקים, קבלו מחיר וצרו לכם אווירה מיוחדת, אווירה שתגרום לאורחים שלכם לדבר ולזכור זמן רב את האירוע שלכם.

למה דווקא השכרת פינות שאנטי ?

משום שישיבה באווירת שאנטי כשמה כן היא. מדובר באווירה לא מעונבת, חפשיה, אינטימית ורגועה, ובאירועים מהסוג שהזכרנו זו אווירה רצויה ומקובלת. באווירה כזו ניתן לגבש חברים לעבודה, בני משפחה, חברים בארגונים שונים ועוד, לגרום להם לחוש בנוח ולהיפתח זה לזה.

מארגני אירועים או מפיקי אירועים חברתיים או משפחתיים אשר יודעים לקרוא את המפה ומבינים בנפש האדם, יעדיפו ללא ספק לשכור פינות שאנטי מקסימות ולהפתיע לטובה את האורחים המאושרים. כאמור, סגנון פינות השאנטי לא מתאים לאוכלוסייה המבוגרת, אשר מתקשה לשבת על מושבים נמוכים.