ענק הציוד – השכרת ציוד מעניקים פתרון מקיף בכל הנוגע לאוהלי לייקרה.

ברשותנו מגוון אוהלים לכל אירוע ולכל מטרה, צרו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר מסודרת במחירים ללא תחרות, ניתן להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם במהרה.

השכרת אוהלי לייקרה – חשוב שתדעו:

ארגון אירוע תחת כפת השמים, דורש תשומת לב לפרטים, היות והתנאים בחוץ אינם דומים לתנאים הקיימים באולם סגור.

אירוע בחוץ דורש בדרך כלל השכרת אוהלי לייקרה אם האירוע נערך בקיץ, או השכרת אוהלים מסיביים יותר בעונת החורף, למניעת חדירת הגשם והקור.

אם ניתן להתגמש עם תאריך האירוע, אז ניתן לבחור אוהל לפי הסגנון והטעם האישי, אך אם אין אפשרות כזו, חשוב לפחות לבחור את האוהל המתאים ביותר אשר יספר גם סביבה בטוחה, נעימה ונוחה לקרואים, וגם יהווה רקע אסתטי ומעוצב לאירוע.

מהם אוהלי לייקרה ?

השכרת אוהלי לייקרה מאפשרת גמישות עיצובית בשל אופיו של בד הלייקרה. בד הלייקרה הינו אריג גמיש מאד שניתן לעצבו בכל סגנון, הוא מופיע במבחר עשיר של גוונים ותתי גוונים, והוא מספק צל באופן מושלם.

המשחק עם הבד גמיש וקשת הצבעים העומדת לרשות המעצב, יכול להביא לתוצאה מהממת ומרשימה מצד אחד, ואפקטיבית להפליא מצד שני.

חשוב לציין שבעת השכרת אוהלי לייקרה יש לוודא שלא צפויות רוחות חזקות במיוחד אשר עלולות להעיפו ולפגוע באיכות האירוע. בסך הכל, אוהלי לייקרה מייצרים תפאורה בעלת רוח צעירה וכיפית, אשר יכולה להתאים לאנשים רבים.

השכרת אוהלי לייקרה ע"י מקצוענים

לאחר יצירת הקשר אתנו, ולאחר השכרת אוהלי לייקרה, ילווה אתכם צוות מקצועי מרגע ההתקשרות עם החברה ועד להעמדת האוהל היפהפה.

אנו בענק הציוד נענה על שאלות, נספק עצות, וכמובן נמליץ לכם על סוג האוהל הרצוי וסגנון עיצובי, ואף נרחיב לכם את מקורות המידע בעזרת קטלוגים בנושא או הפנייה לאתר אינטרנט רלוונטי.

אין ספק שמדובר בהוצאה שהיא מעבר למשתלמת. לא רק שהאוהל יהיה מרשים ואסתטי, אלא שהדבר ישפיע על איכות כל האירוע והנאת המוזמנים.

צרו קשר כבר עכשיו והבטיחו שהאירוע שלכם יטופל על ידי חברה אמינה ומקצועית !